נעים להכיר

תמיד ידעתי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה.

נולדתי וגדלתי בקיבוץ גינוסר, ודווקא שם, במקום שבו לא הייתם מצפים למצוא עיצוב, נחשפתי לעולמות העיצוב השונים דרך אמי ודודותיי שהיו נשות העולם הגדול, ומשם ההשראה הכי גדולה שלי. הייתי יושבת שעות בילדותי, משרטטת בתים, מזיזה רהיטים וחפצים, ומכאן הדרך היתה סלולה עבורי והיה לי ולסביבה לגמרי ברור מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה.

הגשמתי את חלומי, ואני זוכה להגשים חלומות גם ללקוחותיי.

היום אני נשואה לשי ואמא לשני בנים מקסימים – איתי ואורי. יחד אנחנו גרים בקריית השרון שבנתניה.

כמי שנושמת עיצוב, ולייפסטייל עבורי זו דרך חיים, אני אוחזת בשני כובעים שאני מאוד אוהבת:  מעצבת פנים ומעצבת הום סטיילינג. אני עוסקת בתכנון, בעיצוב ובהלבשת דירות, בתים פרטיים ובתי עסק.

בית הוא המקום בו אנחנו חווים את החוויות הכי גדולות בחיינו עם האנשים הכי קרובים לנו, שאנחנו הכי אוהבים, ושם נחווה את הרגעים הכי מיוחדים ואינטימיים שלנו. בית נותן לנו בטחון ושקט. בכל פעם מחדש אני מתרגשת לגעת בחומר, לגעת באנשים, ליצור ולהנות מהאתגר שבתכנון ובהלבשה שונים עבור בתים שונים, עם אנשים שונים, בכל פעם מחדש.

את תהליך העיצוב נתחיל בהיכרות אישית בה תספרו לי מה דרך החיים שלכם, מי אתם, מה התחביבים שלכם, האם את בשלנים וזקוקים למטבח גדול בהתאמה, או אולי מטיילים וזקוקים למקום לאחסן את האוהל שלכם… כל פרט שיעזור לי לתכנן עבורכם בית ייחודי שיספר את הסיפור שלכם, בסגנון שאתם אוהבים וכמובן שיהיה פונקציונלי וישרת אתכם.

אני מלווה אתכם בכל שלב בתהליך, עם כל בעלי המקצוע, כשאני דואגת שתחשפו למקסימום עיצוב ולמינימום כאבי ראש. אני מביאה איתי סבלנות רבה, הקשבה לכל לקוח ופתרונות יצירתיים ופונקציונליים מחוץ לקופסה.

אני נוגעת באנשים, נוגעת בחומר ונכנסת לא רק לחדרי הבית אלא גם לחדרי הלב.

לא ניתן להעתיק תוכן מאתר זה